Szkolenia

Divehub Umożliwia naukę. Tutaj znajdziesz wszystkie kursy, których potrzebujesz do nurkowania. Zdobądź niezbędne kwalifikacje i poznaj podwodny świat!

Dla poczatkujących

Kurs nurkowania Łódź
Sekcja młodzieżowa dla dzieci i nastolatków

To zajęcia dla dzieci od 10 roku życia które kształtują podstawowe umiejętności pływackie i nurkow podczas serii zajęć prowadzonych na basenie.

Kurs nurkowania Łódź
Program „Spróbuj Nurkowania”

to Twój pierwszy krok do poznania podwodnego świata. Podczas 3 godzinnych zajęć omówimy z Tobą zasady nurkowania, ćwiczenia, dzięki którym będziesz mógł komfortowo i bezpiecznie wykonać swoje pierwsze zanurzenie i zabierzemy Cię pod wodę w najnowocześniejszym basenie w centralnej Polsce na głębokość 5 metrów.

Kurs nurkowania Łódź
Kurs Podstawowy „Open Water Diver”

to pierwsze z uprawnień jakie niezbędne są do zanurkowania wszędzie na świecie. Na tym kursie nauczymy Cię podstaw nurkowania tak abyś mógł korzystać z uroków podwodnego świata wszędzie tam gdzie zamierzasz podróżować. Kurs podzielony jest na trzy bloki – teorię ; zajęcia basenowe oraz zaliczenie w wodach otwartych ( jeziora, morze ). Nasi profesjonalni instruktorzy przeprowadzą Cię przez kurs tak, abyś mógł czerpać pełną radość z nurkowania mając już certyfikat „Open Water Diver”

Dla zaawansowanych

Kurs nurkowania Łódź
Kurs nurka zaawansowanego "Advanced Advanturer"

Twoja wiedza będzie poszerzona o praktyczne umiejętności na 5 nurkowaniach kursu nurka zaawansowanego. Możesz przystąpić do tego kursu zaraz po ukończeniu kursu podstawowego. Zdobędziesz kolejne umiejętności i zwiększysz swoją pewność siebie. Kurs ten pozwala na odkrywanie wielu nowych obszarów nurkowania, które mogą być interesujące właśnie dla Ciebie.

Kurs nurkowania Łódź
Kurs nurek ratownik „Rescue Diver”

Podczas zajęć będziesz rozwijać umiejętności radzenia sobie w wielu niespodziewanych sytuacjach jakie spotykają nurków każdego dnia nad wodą i pod wodą. Jest to najbardziej wymagający kurs rekreacyjny ale jednocześnie daje ogromną satysfakcję, podnosi Twoją wiedzę i zwiększa bezpieczeństwo nurkowania.

Kurs nurkowania Łódź
Certyfikat Mistrz Nurkowania „Master Diver”

Jest to uhonorowanie Twojego doświadczenia w nurkowaniu rekreacyjnym i jest wystawiane tylko tym nurkom, którzy udokumentują odpowiednie doświadczenie.

Kariera Profesjonalna

Kurs nurkowania Łódź
Profesjonalny kurs nurka przewodnika „Dive Guide”

Jesteś już gotów zamienić swoją pasję w pracę, której każdy będzie Ci zazdrościł ? Kurs nurka przewodnika to pierwszy z cyklu szkoleń dla profesjonalistów. po uzyskaniu certyfikatu będziesz mógł prowadzić grupy nurków pod wodą i uczestniczyć w wielu szkolenia jako aktywny asystent Kadry instruktorskie. Staniesz się mentor dla wielu nurków rekreacyjnych i skarbicą wiedzy praktycznej a co najważniejsze będziesz mógł pracować wszędzie na świecie jako podwodny przewodnik.

Kurs nurkowania Łódź
Profesjonalny kurs instruktora nurkowania „Open Water Instructor”

w trakcie tego intensywnego szkolenia zdobędziesz wiedzę teoretyczną i praktyczną do efektywnego prowadzenia szkoleń nurkowych na wszystkich poziomach rekreacyjnych. Kurs Instruktora przygotowuje kandydatów do wykonywania zawodu nauczyciela nurkowania zgodnie ze standardami międzynarodowej organizacji zrzeszającej nurków na całym świecie. Po zdaniu egzaminu instruktorskiego drzwi do pracy w branży nurkowej będą stały dla Ciebie otworem na całym świecie.