O nas

Divehub to centrum nurkowe zrodzone z pasji i marzenia młodego człowieka, podsycanego kolejnymi odkryciami podwodnego świata:

Nurkowanie – ta wspaniała przygoda w moim przypadku zaczęła się w 1994 roku od zajęć z akwalungiem na basenie. Pierwszy kurs ukończony w rodzimych polskich jeziorach był tylko iskrą, która zapoczątkowała tą wielką przygodę w podwodnym świecie. Przez ponad 20 lat wykonałem setki nurkowań w wielu zakątkach Świata. Wszędzie znajdowałem fascynujące podwodne krajobrazy i stworzenia i za każdym razem odkrywałem coś nowego. To fantastyczne hobby pozwala na przeżywanie podwodnego świata „oko w oko” i bliżej się już chyba nie da…

“Moje doświadczenie pozwala mi na nauczanie nurkowania na najwyższym poziomie.” -
Michał Cichy — właściciel, instruktor nurkowania SSI.

W Divehub jesteśmy nastawieni na szkolenie w małych grupach, w warunkach, które Tobie najlepiej odpowiadają.
Kadra Divehub posiada certyfikaty największej organizacji nurkowej SSI , a wszystkie szkolenia odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami tej organizacji.
Zapraszamy Cię do Divehub’u na zanurzenie się w pięknym świecie „wielkiego błękitu” i odkrywanie razem z nami nowych miejsc na podwodnej mapie naszego globu, a jest ich tak wiele.
Pamiętaj nasza planeta pokryta jest w ponad 70% oceanami!

Kadra

Nurkowanie
Michał – Instruktor Kadry

Wiązany z nurkowaniem od 1994 roku, entuzjasta sportów wodnych, wciąż rozwijający swoje umiejętności nurkowe.
Twórca Divehub – miejsca, w który wszyscy pasjonaci nurkowania znajdą dla siebie miejsce i dobre towarzystwo, bo nurkowanie rekreacyjne, jak sama nazwa wskazuje, ma być dobrą zabawą. Michał dba też aby było komfortowo i bezpiecznie.
Zaraża swoją pasją wszystkie napotkane osoby i propaguje sport nurkowy w każdy możliwy sposób.

Nurek
Piotr – Instruktor Nurkowania

Woda to jego drugi żywioł, choć nurkuje od 2017 roku, to ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzieli się zdobytymi umiejętnościami. Pragnienie odkrywania podwodnego świata ciągnie go w najdalsze zakątki świata. Piotr rozwija sekcję młodzieżową i szkolenia rekreacyjne, a także wyjazdy w Polsce i za granicą.
Jest też instruktorem prowadzącym zajęcia dla osób niepełnosprawnych w programie „Pojąć Głębię” dofinansowanego z PFRON.

Nurkowanie Łódź
Radek – Divemaster

Jego przygoda z podwodnym światem zaczęła się w 2009 roku w Portugalii, gdzie zdecydował się zrobić kurs nurkowy. Później kolejne nurkowania, fantastyczni ludzie z pasją, których spotykał, w tym fotografowie, których zdjęcia mógł wtedy jedynie podziwiać. Nurkowanie z aparatem stało się jego hobby, sposobem na odpoczynek. Teraz Jego zestaw foto trudno spakować w jedną walizkę. Jest uczestnikiem wielu międzynarodowych warsztatów, laureatem konkursów fotografii podwodnej. Autorem artykułów do czasopism nurkowych. W Divehub prowadzi warsztaty fotografii podwodnej, wycieczki nurkowe w Polsce i za granicą.

Szkoła Nurków
Marcel – Divemaster

Z wykształcenia antropolog, z zamiłowania podróżnik, nurek, motocyklista. Z wodą związany od zawsze. Aczkolwiek pierwsze kroki nurkowe poczynił w Tajlandii i w Egipcie w 2007 roku. Od tamtej pory przepadł całkowicie i teraz w większości wyjazdów łączy podróże i nurkowanie (pracuje nad tym żeby dołączyć do tego 3 pasję czyli motocykl, ale graty nurkowe są za duże na jego osiołka). Dzielnie uczestniczy w szkoleniach PADI a także bierze czynny udział w projekcie „Pojąć głębie” w ramach programu PFRON. Był już w wielu zakątkach świata, a w następne dalsze lub bliższe destynacje chętnie zabierze osoby ciekawe świata i chcące aktywnie spędzić czas.