O nas

Divehub to centrum nurkowe zrodzone z pasji i marzenia młodego człowieka, podsycanego kolejnymi odkryciami podwodnego świata:

Nurkowanie – ta wspaniała przygoda w moim przypadku zaczęła się w 1994 roku od zajęć z akwalungiem na basenie. Pierwszy kurs ukończony w rodzimych polskich jeziorach był tylko iskrą, która zapoczątkowała tą wielką przygodę w podwodnym świecie. Przez ponad 20 lat wykonałem setki nurkowań w wielu zakątkach Świata. Wszędzie znajdowałem fascynujące podwodne krajobrazy i stworzenia i za każdym razem odkrywałem coś nowego. To fantastyczne hobby pozwala na przeżywanie podwodnego świata „oko w oko” i bliżej się już chyba nie da…

Jesteśmy Diamentowym Centrum SSI! Takie odznaczenie otrzymują centra nurkowe, które stawiają na wysoką jakość obsługi i szkolenia, koncentrację na jego potrzebach oraz kierują się w biznesie etyką.


Kadra

Jesteśmy pasjonatami nurkowania

Michał Cichy
Michał Cichy

Instruktor Kadry

Związany z nurkowaniem od 1994 roku, entuzjasta sportów wodnych, wciąż rozwijający swoje umiejętności nurkowe. Twórca Divehub – miejsca, w który wszyscy pasjonaci nurkowania znajdą dla siebie miejsce i dobre towarzystwo, bo nurkowanie rekreacyjne, jak sama nazwa wskazuje, ma być dobrą zabawą. Michał dba też aby było komfortowo i bezpiecznie. Zaraża swoją pasją wszystkie napotkane osoby i propaguje sport nurkowy w każdy możliwy sposób.

Piotr Zatwarnicki
Piotr „Zatwar” Zatwarnicki

Instruktor Nurkowania

Woda to jego drugi żywioł, choć nurkuje od 2017 roku, to ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Chętnie dzieli się zdobytymi umiejętnościami. Pragnienie odkrywania podwodnego świata ciągnie go w najdalsze zakątki świata. Piotr rozwija sekcję młodzieżową i szkolenia rekreacyjne, a także wyjazdy w Polsce i za granicą.
Jest też instruktorem prowadzącym zajęcia dla osób niepełnosprawnych w programie „Pojąć Głębię” dofinansowanego z PFRON.

Anna Wierzbowska
Anna Wierzbowska

Instruktor Nurkowania

Wodne dziecko, owoc nurkowej miłości. Przez 17 lat zawodowa wioślarka, Olimpijka z Rio de Janeiro 2016. Zawsze na wodzie aż do 2017 roku, kiedy znalazła się pod powierzchnią i już nie chciała wracać. W Boże Narodzenie 2017 zrobiła kurs nurkowy a w 2022 szkoliła już pierwszych kursantów. Nurkowanie to jej pasja, podróżuje tam gdzie można „dać nura”, absolutnie zakochana w mantach. Uwielbia pracować z ludźmi i przekazywać dalej nurkowego bakcyla. Nie ma dla niej nic piękniejszego niż widok kursanta, który po raz pierwszy poczuł podwodną fascynującą nieważkość. Zawsze z uśmiechem na twarzy, gotowa do pracy zarówno z dorosłymi jak i najmłodszymi nurkami.

Mariusz "Marcel" Kosatka
Mariusz „Marcel” Kosatka

Instruktor Nurkowania

Z wykształcenia antropolog, z zamiłowania podróżnik, nurek, motocyklista. Z wodą związany od zawsze. Aczkolwiek pierwsze kroki nurkowe poczynił w Tajlandii i w Egipcie w 2007 roku. Od tamtej pory przepadł całkowicie i teraz w większości wyjazdów łączy podróże i nurkowanie (pracuje nad tym żeby dołączyć do tego 3 pasję czyli motocykl, ale graty nurkowe są za duże na jego osiołka). Dzielnie uczestniczy w szkoleniach SSI a także bierze czynny udział w projekcie „Pojąć głębie” w ramach programu PFRON. Był już w wielu zakątkach świata, a w następne dalsze lub bliższe destynacje chętnie zabierze osoby ciekawe świata i chcące aktywnie spędzić czas.

Dominik Murawa
Dominik Murawa

Instruktor Nurkowania

Dominik – pierwszy oddech pod wodą wziął będąc jeszcze w liceum, a na poważnie zaczął szkolić się nurkowo w 2019. Zawodowo pomaga osobom niepełnosprawnym tworząc dla nich miejsca pracy. Z zamiłowania piwowar domowy, wielbiciel piw rzemieślniczych i podróżnik. Lubi poznawać podwodny świat w najróżniejszych akwenach. Nurkowanie pozwala na relaks i kontakt z przyrodą ale również uczy odpowiedzialności i dbałości o partnera. Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje osobom z niepełnosprawnościami realizując innowacyjne projekty immersjoterapii „Pojąć Głębie”

Nurek
Miejsce dla Ciebie

Instruktor Nurkowania

Jeżeli pasjonuje Ciebie nurkowanie i chcesz uczyć innych ludzi, to jest miejsce dla Ciebie! Odezwij się do nas i porozmawiajmy.


Wystąpiliśmy w Spod Wody

Michał Cichy opowiadał czym jest immersioterapia.

Nasze centrum nurkowe

Dive Hub Centrum Nurkowe
Dive Hub Centrum Nurkowe
Dive Hub Centrum Nurkowe
Dive Hub Centrum Nurkowe
Dive Hub Centrum Nurkowe
Dive Hub Centrum Nurkowe

Opinie

Kilka opinii od naszych kursantów i kursantek

Niesamowicie sympatyczna, ciepła i przyjazna atmosfera jaką tworzy ekipa DiveHub sprawi, że już nie będziesz chciał przestać nurkować! Wyrozumiali, cierpliwi, elastyczni instruktorzy, możliwość wypożyczania, serwisowania i kupna sprzętu, doradztwo, wspólne wyjazdy szkoleniowe i rekreacyjne… Jeśli chcesz zacząć przygodę z nurkowaniem ciesząc się z każdej spędzonej wspólnie chwili to polecam DiveHub 🙂

Niesamowici!

— Katarzyna Elert

Gorąco polecam centrum nurkowe DIVE HUB. Michał i „Zatwar” mają indywidualne podejście do kursanta. Ich zaangażowanie w przekazanie wiedzy i umiejętności nurkowania zachęciło mnie do zdobywania kolejnych stopni nurkowych. Możliwość wypożyczenia sprzętu od podstawowego ABC do suchego skafandra pozwala mi na rowijanie pasji bez konieczności inwestowania w sprzęt. Przyjacielska atmosfera, częste wspólne wyjazdy na nurkowania tworzą rodzinny klimat.

Niesamowite doświadczenie

— Joanna Marzec

Polecam. Profesjonalnie jak mało gdzie. Po pierwszym kursie doszkalających Deep dive wróciłem i zrobiłem jeszcze First Response oraz Kurs Nurka Ratownika oraz Suchy Skafander. Michał oraz „Zatwar” dają świetna dawkę wiedzy na każdym poziomie. Jak zaczynąć nurkowanie to z DiveHub.

Profesjonalnie!

— Arkadiusz Majewski