O mnie

m4

W moim przypadku przygoda z nurkowaniem zaczęła się w 1994 roku od zajęć na basenie. Pierwszy kurs ukończyłem w rodzimych polskich jeziorach. Była to iskra, która zapoczątkowała tą wielką przygodę w podwodnym świecie. Przez ponad 20 lat wykonałem setki nurkowań w wielu zakątkach Świata. Wszędzie znajdowałem fascynujące podwodne krajobrazy i stworzenia, za każdym razem odkrywałem coś nowego.To fantastyczne hobby pozwala na przeżywanie podwodnego świata „oko w oko” i bliżej się już chyba nie da…
Przez te wszystkie lata nieustannie rozwijałem swoje umiejętności by w 2016 roku osiągnąć stopień instruktora nurkowania.
Prowadzona przeze mnie szkoła nurkowania jest nastawiona na szkolenie w małych grupach, w warunkach które Tobie najlepiej odpowiadają. Kadra Divehub posiada certyfikaty największej organizacji nurkowej PADI , a wszystkie szkolenia odbywają się zgodnie z najwyższymi standardami tej organizacji.
Teraz Tobie chce pokazać jak wielką frajdą jest nurkowanie w wielkim błękicie.
Zapraszam Cię do odkrywania podwodnego świata wraz ze mną – zanurkujkujmy na basenie podczas 2 godzinnego programu „Odkryj Nurkowanie” ( INTRO).